Farm Frenzy مجموعه‌ای از بازی‌های استراتژیک شبیه‌سازی مزرعه و پرورش حیوانات است. در این سری بازی‌های شما یک مزرعه یا زیستگاه پرورش حیوانات را برعهده دارید و باید اقدام به کشاورزی، نگهداری از حیوانات، جمع‌آوری و فروش محصولات وابسته و گسترش کسب و کار خود کنید. البته در این میان ممکن است مزرعه شما درگیر حوادث مختلفی مانند طوفان یا حمله حیوانات وحشی شود که با فکر و سرعت عمل خود می‌توانید این تهدیدها را نیز به فرصت تبدیل کنید. در هر مرحله از بازی وظیفه‌ای به شما محول می‌شود که با انجام آن به مرحله بعد خواهید رفت. پس از انجام وظیفه محوله نیز به شما پاداشی داده می‌شود که می‌توانید برای خرید حیوانات بیشتر یا دستگاه های مختلف برای توسعه زمینه فعالیت خود از آنها استفاده کنید.

دانلود بازی فارم فانزی

نسخه‌های مختلف بازی Farm Frenzy

بازی Farm Frenzy دارای نسخه‌ها و ویرایش‌های مختلفی است که هر کدام دارای سبک و سیاق خود هستند. اما در تمام نسخه‌ها شما باید حیوانات خاصی را پرورش دهید. در نسخه‌ای از بازی با پرورش مرغ و خروس بازی را شروع می کنید و در نسخه دیگر اردک یا بوقلمون پرورش می‌دهید. همچنین در برخی نسخه‌ها باید بر روی حیوانات بومی یک منطقه خاص جغرافیایی نظارت کنید یا مثلا در یک برکه به پرورش ماهی‌ها بپردازید. با این وجود در تمام نسخه‌های بازی فارم فانزی حیواناتی را پرورش می‌دهید و از فروش محصولات آنها برای توسعه کسب و کار خود استفاده می‌کنید.

ما در این پست از رایانکده مجموعه کامل نسخه‌های مختلف بازی فارم فرنزی را بدون نیاز به کرک و قابل نصب و استفاده بر روی تمام نسخه‌های ویندوز، برای شما آماده کرده‌ایم.

لینکهای دانلود