مشتریان گرامی می‌توانند مبلغ سفارش خود ار از طریق واریز نقدی به حساب، کارت به کارت و همچنین واریز از طریق سیستم پایا پرداخت کنند. لطفا پس از پرداخت تصویر فیش واریزی را از طریق راه‌های ارتباطی موجود در فرم تماس با ما و یا شبکه‌های اجتماعی واتس‌اپ یا تلگرام به منظور ثبت و قطعی شدن سفارش خود ارسال کنید.
پس از ثبت سفارش همکاران واحد فروش با شما تماس خواهند گرفت و شماره حساب یا شماره کارت را برای پرداخت مبلغ سفارش اعلام خواهند کرد.

در حال حاضر فقط برای مشتریان تهرانی قابل انتخاب است که از تحویل اکسپرس استفاده میکنند.

پس از ثبت سفارش خود در هنگام انتخاب روش های ارسال گزینه تحویل حضوری را برگزیده به این صورت که با کلیک بر این فیلد بعد از ثبت سفارش سفارش شما در انبار تا 48 ساعت به صورت رزرو شده و برای سایر مشتریان امکان خرید محصول شما وجود نداشته و شما در این ۲۴ ساعت باید در فروشگاه حضور و مبلغ فاکتور را پرداخت نمایید. و کالا خود را دریافت کنید.

مشتریان می‌توانند پس از ثبت سفارش، از طریق درگاه اینترنتی مبلغ سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت کنند. پرداخت موفق سفارش به منزله ثبت قطعی سفارش است و پس از آن پیامکی مبنی بر ثبت نهایی سفارش برایتان ارسال می‌شود. در این حالت نیازی به اطلاع‌رسانی مبنی بر پرداخت سفارش نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده‌سازی و ارسال می‏‌شود.