Angry Birds یک بازی فکری بسیار مهیج و سرگرم کننده ساخت شرکت Rovio است. سبک بازی پرندگان خشمگین محدود به گروه سنی خاصی نمی‌شود و تمام افراد می‌توانند از این بازی مهیج لذت برده و مدتها سرگرم شوند. در این بازی باید چندین پرنده را به وسیله یک تیر کمان به سمت سازه‌هایی پرتاب می‌کنند، با هدف اینکه خوک‌هایی که درون آنها پناه گرفته‌اند را نابود کنید. البته در برخی نسخه‌ها، به جای خوکها پرنده‌های محبوس در قفس وجود دارند، که باید آنها را آزاد کنید.

داستان این بازی از آنجا شروع می‌شود که پرندگان خشمگین درحال نگهداری از تخم‌هایشان هستند که حواسشان به پروانه‌ای پرت می‌شود و خوک‌های سبز رنگ از این وضعیت سو استفاده کرده و تخم‌هایشان را می‌دزدند. پرندگان قسم می‌خوردند که تا عمر دارند ساکت نمی‌مانند و با خوکها مبارزه می‌کنند. بعد از مدتی پرندگان توسط شکارچیانی ربوده شده و به ریو دوژانیرو برده می‌شوند که داستان این قسمت اقتباسی از انیمیشن Rio می‌باشد.

دانلود مجموعه بازی‌های پرندگان خشمگین

بازی Angry Birds گیم‌پلی بسیار مفرح و سرگرم کننده‌ای دارد و برای تمام گروه‌های سنی مناسب است. مراحل مختلف و متنوع با نیاز به راهکارهای جدید برای پشت سر گذاشتن آنها، برخورداری از گرافیک زیبا و رنگهای شاد و جذاب، جلوه‌های صوتی و تصویری مختلف برای افزایش جذابیت بازی برخی از ویژگی‌های مجموعه بازی‌های جذاب پرندگان خشمگین است.

لینکهای دانلود

در صورتی که با مشکلی در اجرای نسخه‌های مختلف بازی بر روی ویندوز مواجه شدید، ابزار رفع اشکال زیر را دانلود و نصب کنید.